HİZMETLER

1

Ar-Ge Hizmetleri

Ar-Ge Hizmetleri

 

Ar-Ge departmanımız, yaklaşık 30 yıllık geçmişinin kazandırdığı bilgi birikimi ve deneyimleri ile elektronik devre/ürün tasarımı, prototip yapımı, üretim aşamalarında kullanılan test sistemlerinin yazılım ve donanım olarak tasarımı, geliştirilmesi ve üretimini elektronik laboratuvarında gerçekleştirmektedir.

Üretilebilir ürün tasarımı, uygulamada kullanılacak üretim teknolojilerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Tasarımı müşterilerimiz tarafından yapılmış olan ürünlerin/devrelerin üretim süreçlerini kolaylaştıracak, üretim maliyetlerini düşürecek, ürünün kalitesini ve performansını arttıracak mühendislik hizmetlerini veriyoruz.

Test edilebilirlik, devre/ürün tasarlanırken dikkate alınması gereken önemli unsurlar arasında yer alır. Test işlemleri, üretim sırasında uzun zaman gerektirebilir ve bu nedenle ürünün üretim maliyetlerine büyük ölçüde etki edebilir. Üretilecek ürün/devre için doğru test stratejisi geliştirerek, üretim maliyetlerini düşürecek, ürünün kalitesini ve performansını arttıracak mühendislik çözümleri sunuyoruz.

Üretim süreçlerimizde kullanılan bütün test sistemleri hızlı, yüksek hassasiyet ve doğruluğa sahip olacak şekilde Penta Elektronik Ar-Ge laboratuarlarında geliştirilip üretiliyor.